Справа Шеремета: суд пом’якшив запобіжний захід підозрюваному Антоненку (Відео)

Всі троє підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета – Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко та Яна Дугарь – на волі. Фото – ФБ Яна Дугарь

Андрій Антоненко, якого підозрюють в умисному вбивстві Павла Шеремета, тепер тільки під нічним домашнім арештом із електронним браслетом.

Таке рішення про пом’якшення Антоненку запобіжного заходу 27 вересня прийняв Шевченківський райсуд Києва.

Головуючий на засіданні суддя продовжив домашній арешт Антоненка до 27 листопада. При цьому домашній арешт став тільки нічним. 

Нагадаємо, Андрій Антоненко – був останнім з трьох підозрюваних в убивстві Павла Шеремета, який до 4 березня перебував під арештом у СІЗО. Відтоді в Андрія Антоненка був цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета.

Читайте також: Шеремета планувало підірвати КДБ Білорусі (Аудіо)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", про затримання трьох підозрюваних виконавців убивства Павла Шеремета - Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь - МВС оголосило на брифінгу за участі Президента України 12 грудня 2019 року.

Читайте також: “Це може бути “підстава”, – екс-офіцер спецслужб Білорусі про підозрюваних в убивстві Шеремета (Відео)

Відтоді справа щодо цих трьох обвинувачених "розсипається" в судах - запобіжні заходи їм суди пом'якшують.

Читайте також: Справа вбивства Шеремета: адвокат категорично не згоден з висновками експертизи (Відео)

Більше - у повній версії засідання Шевченківського райсуду Києва 27 вересня щодо запобіжного заходу Андрію Антоненку у відео "Судова влада України".