Справа резонансної харківської ДТП може піти на “третє коло” – Зайцева і Дронов зробили несподіваний крок (Відео)

Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов
Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов

Засуджені на 10 років за ДТП В Харкові, внаслідок якої 2 роки тому загинули 6 людй і 6 були травмовані, провини так і не визнають і вирок знову оскаржують.

Після рішення суду першої інстанції, водійка “Лексуса” Олена Зайцева, яка вдарила “Таурег” Дронова на перехресті і збила на тротуарі 12 людей, подавала апеляцію на свій вирок, та її апеляційний суд відхилив. Таке ж рішення прийняв апеляційний суд і щодо Геннадія Дронова.

Читайте також: Смертельна харківська ДТП: суд оголосив вирок у справі (Відео)

Тепер справа може піти на “третє коло” – засуджені оскаржили свої вироки у Верховному суді України.

Зокрема, Олена Зайцева, яка спершу визнала свою провину, тепер просить замінити 10 років ув'язнення на 5 років умовно та зняти з неї частину зобов'язань з виплат потерпілим.

Читайте також: Вирок Зайцевій і Дронову у справі смертельної харківської ДТП: чому експерти не побачили очевидного (Відео)

Геннадій Дронов, який в жодному судововму засіданні своєї провини у смеретельній ДТП не визнавав, також подав клопотання до Верховного суду України.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП з’явились нові дані, що можуть залишити в силі вирок Зайцевій і відправити за ґрати експертів (Відео)

Чи візьме до розгляду заяви Зайцевої і Дронова Верховний суд України - поки невідомо.

Читайте також: Після рішення апеліційного суду у справі смертельної харківської ДТП буде продовження — Дронов подасть касаційну скаргу (Відео)

Родичі ж загиблих і потерпілі оскарженням вироку Олені Зайцевій обурені.

Більше - у відео Факти ICTV