Справа про вбивство Шеремета: затриманим змінили підозру

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета змінило підозру Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугар.

“Мотив. Прибрали “ультранаціоналістичні ідеї”, “велич арійської раси” та інший подібний треш. Тепер “невстановлені особи діючи з ряду особистих мотивів вирішили створити вкрай резонансу подію з метою подальшої провокації численних акцій протесту. Ці невстановлені особи “залучили” А.Антоненко, Я.Дугарь і Ю.Кузьменко. Не за гроші (в кваліфікації вбивства відсутнє згадування про корисний мотив і посилання на пункти 6, 11 ч. 2 ст 115 ККУ – корисливий або замовний мотив)” , – повідомив у Facebook адвокат Андрія Антоненка Леонід Маслов.

Раніше в організації вбивства підозрювали підзахисного Маслова – Антоненка. За новою версією слідства, Антоненко став виконавцем.

При цьому іншу підозрювану, Юлію Кузьменко, все ще звинувачують у тому, що вона “лише заклала вибухівку разом з Антоненком, але не натискала на гачок”.

“Тепер вони ще й знищили машину Субару і за невідомих обставин зберігали невідому вибухівку. Це додає ще 2 статті в обвинувачення”, – зазначив Маслов.

На думку Маслова, завтра, 22 травня, може відбутися завершення розслідування і розкриття усіх доказів, інформує Суспільне.