Справа про мільйони в сейфі: майно брата голови ОАСК арештували

Вищий антикорупційний суд заарештував нерухомість і авто заступника начальника управління Служби зовнішньої розвідки, брата голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка Юрія Зонтова, підозрюваного в отриманні хабаря у 100 тисяч доларів.

Про це повідомляє hromadske.ua з посилання на рішення суду від 12 квітня.

Суд за клопотанням детектива Національного антикорупційного бюро наклав арешт на автомобіль Infiniti QX70, земельну ділянку в Гатному Київської області та недобудований на ній житловий будинок, дві квартири, групу приміщень та нежитлові приміщення на Печерську.

Читайте також: Мільйони доларів стопками в сейфі: НАБУ показало обшук в Окружному адмінсуді Києва. Венедіктова підписала підозру брату судді Вовка (Фото, Відео)

Це рішення Юрій Зонтов ще може оскаржити в апеляційній палаті ВАКС. Зазначимо, що в рішенні суду не вказують прізвище підозрюваного, проте, згідно з реєстром речових прав, це майно належить саме Зонтову.

Читайте також: У справі мільйонів у сейфі суд відправив брата судді Вовка в СІЗО з можливою заставою (Відео) 

У ВАКС  повідомили, що арештували також і майно Зонтова, вилучене у нього під час обшуків 6 квітня. Це зокрема антикваріат, документи на майно та великі обсяги готівки в іноземній валюті: понад 3,7 млн доларів, 840 тисяч євро, 20 тисяч фунтів, 230 тисяч грн і 100 шекелів.

Читайте також: Зеленський пропонує ВР ліквідувати Окружний адмінсуд Києва: “Досить сейфів, набитих мільйонами”