Справа Гандзюк: суд із розгляду апеляції на арешт Мангера не відбувся

фото: ТСН

Київський апеляційний суд відклав до 15:00 13-го липня розгляд апеляційної скарги адвокатів Владислава Маргера щодо застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє громадська ініціатива “Хто замовив Катю Гандзюк?”

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер і далі перебуватиме під вартою згідно з рішенням Печерського районного суду, пише Суспільне.

Як говорять учасники спільноти, судді відклали засідання через те, що визнали обов‘язковою присутність на ньому фігуранта справи Гандзюк.

Також вони повідомили, що 8 липня не відбулось засідання в Одесі по ще одному з фігурантів справи – Ігорю Павловському.

“Його вкотре перенесли, бо Павловський начебто дуже хворий. Хоча Левін на судовому засіданні казав, що Павловський щодня ходить на допити. Тобто на допити ходити здоровий, а коли наближається дата чергового засідання, то стан здоров‘я різко погіршується”, – зазначає громадська ініціатива “Хто замовив Катю Гандзюк?

Нагадаємо, 26 червня Печерський районний суд м. Києва подовжив арешт Олексія Левіна, підозрюваного в організації вбивства херсонської громадської діячки і чиновниці Катерини Гандзюк. Його триматимуть під вартою до 24 серпня.