Спостерігачі ОБСЄ не змогли потрапити у Комінтернове: бойовики замінували в’їзди

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва у Європі фіксує встановлені міни і розтяжки перед в’їздом у зайняте контрольованими Росією бойовиками селище Комінтернове у Донецькій області.

Про це йдеться у звіті місії за 22 грудня, передає УНІАН.

Читайте також: У штабі АТО розповіли про захоплення бойовиками села біля Комінтернового

“Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ спробували потрапити у Комінтернове (23 км на північний схід від Маріуполя), щоб перевірити повідомлення про наявність озброєних членів “ДНР” у селищі, але не змогла цього зробити через занепокоєння із безпековою ситуацією”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, спостерігачі місії зафіксували, що південно-західний та північно-східний в'їзди до селища були заблоковані мінами, розтяжками, нерозірваними снарядами та іншими вибуховими пристроями.

Читайте також: Українські бійці готові визволити Комінтернове за лічені години (Відео)

На блокпосту на південно-західному в'їзді в селище представник Збройних сил України повідомив інструкторам ОБСЄ, що рано вранці було помічено п'ять танків, чотири 120-мм гаубиця та 100-150 членів "ДНР" у селищі.

До цього, цивільний мешканець селища по телефону повідомив спостерігачів ОБСЄ про присутність у Комінтерновому озброєних людей без розпізнавальних знаків.