Спортсмени із міста на Тернопільщині розпочали новий сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України

фото: Чортківська міська рада
фото: Чортківська міська рада

Молоді баскетболісти фізкультурно-спортивного клубу «Кристал» Чортків розпочали новий сезон у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі України.

З п’ятниці по неділю у спортивному комплексі «Економіст» талановиті чортківчани протистояли двом командам з Одеси, а також збірній Харківської області, йдеться у дописі Чортківської міської ради на сторінці Фейсбук.

З перших секунд дебютної гри було помітно, що чортківчани скучили за професійним баскетболом та офіційними іграми. Тим паче – у рідних стінах, коли глядачі – найближчі, найцінніші люди. Попри непоступливість команди Збірної Харківської області, «кристалівці» протягом всієї гри впевнено себе почували та вели у рахунку.

У підсумку – така важлива і бажана перемога із комфортним рахунком 91:81.

У суботу та неділю чортківчанам протистояли дві імениті команди з Одеси – СДЮСШОР-2 ім. Літвака та ЮК-Баскет. На жаль, першій, більш досвідченій команді, яка неодноразово ставала чемпіоном Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги, «Кристал» поступився – 78:86.

Втім, вже у неділю в не менш напруженому поєдинку чортківчани набрали чергові дві залікові пункти, перемігши ЮГ-Баскет 61:54. У результаті трьох матчів «Кристал» набрав 5 очок та ділить третє місце із СДЮСШОР-5 Дніпро, ЮГ-Баскет Одеса та КСЛІ Київ. Першу сходинку наразі ділять СДЮСШОР-2 ім. Літвака та СДЮСШОР-16 Київ, котрі поки що не знали смаку поразки та набрали максимальну кількість очок.