Спортсменка з Тернополя здобула срібло на Чемпіонаті Європи з боксу, перемігши росіянку

Мова про спортсменку з Тернополя Каріне Айрапетян, котра стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з боксу. У фіналі тернополянка змагалася з російською спортсменкою.

Готувалася до цих змагань Каріне два місяці. Про це розповів її тренер Руслан Фірман, інформує Суспільне Тернопіль.

Займається дівчина у боксерському клубі “Шкіряна рукавичка” з 9 років. На заняття дівчину записав тато.

Фінальний бій тернополянки на Чемпіонаті Європи тривав дві хвилини.

Як розповів тренер Руслан Фірман, зараз через карантин майже всі змагання скасували. Тому Каріне Айрапетян лікуватиме коліно. Після цього готуватимуться до командних змагань в Івано-Франківську, де Каріне виступить у дорослому боксі у категорії молодь.

За словами Фірмана, Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів тривав з 25 листопада по 2 грудня. Участь у ньому взяли спортсмени з 19 країн. Каріне Айрапетян представила Тернопільщину у складі збірної України. Фірман каже, на цих змаганнях наша збірна завоювала 20 медалей, серед яких п’ять золотих, чотири срібних та 11 бронзових. А в загальному заліку українська команда посіла друге місце.