Спортсменка Олена Підгрушна зустрілася зі школярами Тернопільського району

фото: Суспільне Тернопіль

Чемпіонка Європи та світу з біатлону, олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна зустрілася зі школярами Тернопільського району. Серед дітей, які прийшли на зустріч, були учні школи №8, у якій навчалася спортсменка. Олена розповіла учням, як почала займатися біатлоном, про свої досягнення і плани на майбутнє.

За словами спортсменки, біатлоном вона займається 20 років. Тричі, коли Олена хотіла залишити спорт, тренер Олег Бунт відмовляв її від цього, інформує Суспільне Тернопіль.

“Пам’ятаю, тренер сідає, бере мене за руку і каже: Олено, ну чекай, ну відпочинь, схаменися, у тебе ще все вийде. Так він казав і, в результаті, я добігалась до олімпійського золота. Тому, якщо у вас щось не вдається або змучились, – ніколи не здавайтеся відразу. Спочатку добре подумайте і тільки потім рубайте ту гілку, на якій сидите”.

Діти розпитували спортсменку, чи були у неї травми, скільки разів на тиждень тренується, чи важко було поєднувати спорт і навчання, які предмети найбільше любила у школі, чи займалась іншими видами спорту.

Біатлон став великою частиною життя Олени. Вона каже, під час спортивних змагань, важлива підтримка вболівальників. Це спортсменка зрозуміла ще школяркою, на обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу.