Спокій тернополян щоночі охороняють більше тисячі добровольців (Відео)

Гром_охоронаЩоночі по всьому Тернополю працюють громадські патрулі Самооборони міста. Почали добровольці це робити з 20 лютого 2014 року.

Читайте також. У Тернополі добровольців запрошують на нічні патрулювання міста

В охороні порядку кожного дня беруть участь: активісти «Дорожнього контролю», спортсмени, муніципальна поліція, депутати, підприємці, охоронні фірми, дільничні міліціонери, звичайні жителі міста. Добровольці позмінно стежать за своїми секторами відповідальності, маючи на собі розпізнавальні пов’язки. У міліції стверджують, що за останні дні будь-яких порушень правопорядку значно поменшало.

На всіх в’їздах у місто стоять блокпости, автомайданівці зупиняють нетверезих водіїв і стежать, аби у Тернопіль не завезли людей і речей, які можуть зашкодити спокою городян. Про це повідомила прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”.

Читайте також. Роботу лінії “102″ у Тернополі відновили. Міліція працює в посиленому режимі

– Емоції наших дружинників в основному – лише позитивні. Народна охорона порядку в Тернополі довела, що наші люди – організовані, дружні, вміють допомагати одне одному і тримати дисципліну, – заявив керівник Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра. – Ми більше не згодні годувати членів “ордену золотого унітазу” та їхній численний почет.

Штабу, як стверджує його керівник, вдалося переконати майже всіх радикалів і не тільки, щоби вони зняли маски та шоломи.

– Ми налагодили систему пішого патрулювання, мобільне патрулювання через Автомайдан, працюють групи швидкого реагування, – додав заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – Реєстрація та інструктаж добровольців відбуваються в Українському домі “Перемога”.

Читайте також. Тернопілля: є Самооборона, діє громадська комендантська година

Начальник сектору зв’язків із громадськістю обласної міліції Сергій Крета від імені правоохоронців подякував за допомогу та розуміння громадянам, які долучилися до охорони громадського правопорядку у місті та області, зокрема, депутатам всіх рівнів, громадським організаціям і формуванням, воїнам-афганцям, автомайданівцям, підприємцям і всім небайдужим жителям Тернопільщини.

Довідково. Усі люди, які патрулюють місто від Самооборони, мають ось такі пов’язки – див. фото!