“Співробітники ФСБ брали безпосередню участь у масових вбивствах”, – СБУ про події в Києві

top-photoСплановане під виглядом антитерористичної операції вбивство людей під час лютневих подій в центрі Києва відбувалось за керівництвом безпосередньо четвертого Президента України В.Януковича. Про це під час прес-конференції зазначив глава СБУ Валентин Наливайченко, передає УНН.

“Є також питання до представників ФСБ РФ, які у грудні і січні, понад 30 осіб, були на полігоні СБУ. Є інформація, що ці співробітники співпрацювали із колишнім очільником СБУ Якименком, він до них їздив. У Жулянах та Гостомелі приземлялись літаки із Росії, які привезли 5100 кг вибухівки та зброї для російських бійців ФСБ для вбивства українських громадян. Надіслані запити до ФСБ та МЗС Росії з метою дізнатись імена та звання цих співробітників, та хто їх сюди позвав. Але ці співробітники ФСБ брали безпосередню участь у масових вбивствах”, – наголосив В.Наливайченко.

Читайте також. Людей на Інститутській розстрілювала спецрота “Беркуту” під керівництвом Садовникова – Аваков

Читайте також. Аваков: екс-міністр МВС особисто курував викрадення людей під час Майдану

“Важливо також знати, хто дав наказ перевезти до Сімферополя спецзброю та всіх особові та агентурні справи СБУ. Всі співробітники “Беркуту” та інші, які брали участь у масових вбивствах, наразі встановлені – вони переховуються на території Криму”,- додав він.