Співробітники ДАІ Тернопільщини виявили майже 200 несправних автобусів

magesСпівробітники ДАІ продовжують перевіряти транспортні засоби, які перевозять людей. У рамках профілактичних заходів на території області працівники ДАІ виявили 190 несправних автобусів.

Нагадаємо, що на Тернопільщині, які і по всій Україні, до 20 липня тривають профілактичні заходи «Автобус-2014».

Читайте також. “Автобус-2014″: ДАІвці Тернопілля спіймали трьох водіїв автобусів, які кермували напідпитку

Основна мета операції – підвищення безпеки при перевезенні пасажирів, забезпечення дотримання законодавства пасажироперевізниками.

Із 190 несправних автобусів у 46-ти були несправності зовнішніх світлових приладів, у 13 – рульового управління, у 42  – шин і коліс, а також виявлені сім випадків встановлення додаткових місць для сидіння.

За порушення вимог Правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності притягнули понад 1300 водіїв автобусів. Найбільш типовими були порушення: відхилення від визначеного маршруту руху (378 випадків), перевезення пасажирів понад встановлену кількість (71), невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки (48), недотримання правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів (27), перевищення швидкісного режиму руху (22). Працівники ДАІ зафіксували 6 випадків, коли водії перевозили людей, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Також, три керманича керували транспортними засобами без ліцензійної картки.

Читайте також. Тернопілля: ДАІвці перевірять залізничні переїзди і те, як там дотримуються правил

До адміністративної відповідальності притягнули 63 посадових особи підприємств автоперевізників та видали 138 приписів на усунення недоліків під час огляду транспортних засобів. До Укртрансінспекції направили 5 клопотань про позбавлення перевізників ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів.

– Кожен водій, здійснюючи перевезення пасажирів, повинен усвідомити, що життя сотень людей залежить від його вміння та навиків, будь-яка помилка чи неуважність може призвести до трагедії, – нагадують у ДАІ.