Співробітники ДАІ разом із журналістами оцінювали роботу перевізників

PM560image002У рамках профілактичних заходів «Автобус-2014», які тривають зараз по усій Україні, тернопільські державтоінспектори провели спільний рейд із журналістами.

Поспостерігати за щоденною робою співробітників ДАІ та перевірити як перевізники дотримуються Правил дорожнього руху мали можливість кореспонденти місцевих телеканалів. Вислухали журналісти і скарги водіїв.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 18 липня.

Читайте також. Співробітники ДАІ Тернопільщини виявили майже 200 несправних автобусів

Результати рейду – не вельми втішні. Представники ЗМІ разом із правоохоронцями лише за кілька годин зафіксували цілу низку порушень. Найчастіше, водії невчасно вмикали покажчик повороту при зміні напрямку руху. Однак порівняно з попередніми роками, перевізники стали дисциплінованішими та відповідальнішими. Це підтверджують і пасажири, з якими спілкувалися журналісти.

Самі ж водії скаржилися перевіряючим на низьку пропускну здатність доріг обласного центру. Цю ситуацію, за їхніми словами, ще більше ускладнюють неправильно припарковані автомобілі. Відтак виникають збої у графіку руху громадського транспорту. Від цього страждають і водії, і пасажири.

Читайте також. Тернополяни говорили про зміни руху транспорту та зайві знаки на дорогах

Також нарікали кермувальники на так званих «нелегалів» – нерегулярних перевізників, які, аби перехопити пасажирів маршрутного таксі, нерідко нехтують правилами дорожнього руху. «Нелегали» здійснюють свою діяльність без відповідних ліцензій або з порушенням правил надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Такі водії не проходять обов’язкового передрейсового медичного огляду, а їхні автобуси – щоденного технічного контролю, тим самим піддають небезпеці життя і здоров’я пасажирів.