Спецслужби Росії почали масові спецоперації для деморалізації українських військових

imagesСпецслужби Росії почали проводити масові спецоперації з метою повної деморалізації українських військових та розповсюдження панівних настроїв серед суспільства в Україні.

«Сьогодні отримав важливу інформацію з декількох компетентних джерел високого рівня. Вона підтверджує, що російські спецслужби почали проведення масової спецоперації, метою якої є повна деморалізація українських військових і нагнітання істерії в українському суспільстві. Для досягнення цих цілей використовують усі доступні медіа ресурси, включаючи соцмережі і радіоефір», – повідомляє журналіст Роман Бурко.

За його ловами, російські спецслужби, сили і засоби інформаційно-психологічних операцій знаходяться на піку своєї активності.

«У медіа-простір викидається величезна кількість дезінформації, будьте пильними, не піддавайтеся емоціям. Ворог хитрий і підступний, але нас не зламати», - наголошує Бурко.

Нагадаємо, російські спецслужби, які причетні до організації терактів і диверсій у різних містах України, зокрема в Одесі та Харкові, намагаються таким чином залякати українців. Таким чином, з допомогою терактів спецслужби Російської Федерації намагаються залякати українців. Про це заявив радник глави Служби безпеки України Маркіян Лубківський.