Спецслужби РФ створили сайт “фонду Зеленського” – ГУР Міноборони України пояснило навіщо

Російські спецслужби створили фейковий сайт так званого “Фонду Зеленського” та підготували широку медійну кампанію задля дискредитації президента України.

Це – новина Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

“Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної Європи… Найближчим часом очікується повноцінний запуск проекту та початок широкої медійної кампанії з розкрутки”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією ГУР, на фейковому сайті іноземним громадянам та установам будуть пропонувати долучитися до "діяльності" фонду.

"Планується створення та подальша публікація "асортиментної лінійки Фонду" та реєстрація його на торговельних майданчиках Європи. Роботу організаційної структури Фонду у країнах Європи планується розбудовувати за принципом 2мережевого маркетингу". Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі", - попередили про задум Кремля в українській воєнній розвідці.

Читайте також: “Це станеться обов’язково”: Єльченко пояснив, що означатиме для РФ визнання її країною-терористом (Відео)

У ГУР додають, що на 10 серпня російські спецслужби для створення провокативного фейкового сайту вже завершили цілий ряд робіт:

- створено сайт Фонду;

- підготовлено для поширення у соціальних мережах фейкові скріншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення Фонду;

- створено базу т.зв. "мережевих лідерів" та блогерів для подальшого поширення матеріалів;

- підготовлено меми та коментарі для соціальних мереж.

"Закликаємо міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та отримувати інформацію щодо України виключно з підтверджених джерел", - заявили у ГУР Міноборони України.