Спецпризначенці ЗСУ показали, як знищили загнану в житлові квартали військову техніку росіян

Російська армія у війні в Україні застосовує свою традиційну тактику прикриватись цивільними. У селі на Донбасі російським окупантам це не допомогло.

Бійці ССО ЗСУ оприлюднили відео, як влучними точковими ударами знищили три одиниці військової техніки, які російські окупанти загнали в двори місцевих мешканців.

Ти – російський окупант у Донецькій області. Твоя колона заходить до одного з населених пунктів. Як завжди “героїчно” намагаєшся ховати свою техніку поміж житлових будинків. Але секунда часу і твій металобрухт (БМП, Камаз, Урал) потрапляє у пекло“, – написали в анотації до відео українські бійці.

Читайте також: “Краще брати живцем”: Сили спецоперацій ЗСУ показали трофеї, відбиті в армії РФ

"Ми - ССО України. "Пасемо" росіян в одному з населених пунктів у Донецькій області. Спостерігаємо, наводимо гармати і міномети. Працюємо. Мораль історії: ми - очі, ми - розум, ми - руки, які з-поміж іншого вправно володіють навичками стрільби з важкої зброї. Ти - так і лишаєшся смердючою купою побитого російського брухту. І так буде завжди", - застерегли армію Росії бійці Сил спецоперацій ЗСУ.