Спецпредставник Держдепу США пояснив, чому Захід має дати Україні більше зброї

Курт Волкер сидить з прапорцем США посміхається в УкраїніУкраїні треба дати більше сучасної зброї і це має стримати Росію від подальших територіальних зазіхань на Україну.

Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер, передає Укрінформ.

Побоювання Заходу, що надання Україні сучасної зброї може спровокувати РФ на новий конфлікт і збройну агресію, безпідставні, вважає Волкер.

“Що стосується України, співвідношення сил тут є дуже чітким. Росія зосередила набагато більші сили на сході України та навколо, ніж Україна має або матиме коли-небудь”, – зауважив американський дипломат.

Він підкреслив, що "тут не стоїть питання про те, чи треба зміцнювати Україну з метою наступу на Росію або провокувати Росію", чого дехто побоюється. "Жоден з цих підходів не є раціональним поглядом на ситуацію", - сказав Волкер.

Натомість, як зазначив представник США, доречним було би створення більшого потенціалу для підвищення ціни для Росії, "якщо вона захоче розширити контроль над українською територією".

У цьому зв'язку спецпредставник США підкреслив, що "стримування Росії від подальшої агресії", це те, чого хотіли би добитися Сполучені Штати і союзники.