Спецодяг і охорона: стала відома процедура вивозу і розміщення евакуйованих з Уханя українців (Відео)

ф5Для евакуації українців з охопленого коронавірусом китайського Уханя і їх перебування на карантині Україна розробила докладний план заходів і процедуру, щоб убезпечити Україну від завезення на свою територію збудника небезпечного захворювання.

Докладний план, як саме у Китаї будуть садити в літак для евакуації півсотні громадян України та понад 30 іноземців, як їх зустрічатимуть в українському аеропорту, як доправлять в місце для двотижневого карантину та яким буде це місце, розповів в ефірі Свобода слова” на ICTV міністр внутрішніх справ України, а сайт МВС України опублікував відповідну графіку.

Читайте також: Коронавірус може бути живучішим, ніж досі вважали – вчені

За словами Арсена Авакова, українських громадян та іноземців, яких забиратиме з Уханя український літак, безпосередньо до трапу привезуть китайські фахівці. На борт літака для евакуації не пропустять жодної особи з Уханя, температура тіла якої буде вища за 37,2 градуси. Людей із гарячкою відправлять в китайський госпіталь. Члени екіпажу, серед яких, крім пілотів, буде й медик, поліцейський, представник консульства, матимуть засоби особистого захисту, але разом з евакуйованими в Україні пройдуть двотижневий карантин. Загалом, повідомив глава МВС України, це майже 110 осіб.

Читайте також: Коронавірус: учені знайшли спосіб допомогти одужати важким хворим

Після приземлення в українському аеропорту в спеціальній зоні літак, що здійснював евакуацію з Китаю, має пройти складну процедуру очищення.

ф1

Колону ж з евакуйованими у супроводі поліції спецтранспорт ДСНСУ повезе з аеропорту прибуття до місця двотижневого карантину.

ф2

Місце, де триватиме обсервація, також буде з охороною.

ф4

Крім того, всі, хто буде знаходитись поруч з евакуйованими – від водіїв автобусів при транспортуванні до людей, які подаватимуть їжу під час карантину, – будуть одягнені у спеціальні костюми захисту, які показав Арсен Аваков.

Читайте також: Як США евакуювали своїх громадян із охопленого коронавірусом круїзного лайнера (Відео)

ф3

Всі подробиці процедури евакуації та розміщення на двотижневий карантин евакуйованих з охопленого коронавірусом китайського Уханя – у прямій мові міністра Арсена Авакова у програмі “Свобода слова” на ICTV.