Спеціальні морозильні камери для зберігання вакцин від Covid-19 випускатимуть у Вінниці (Фото)

фото: Вінниця News

Такою доброю новиною поділилися на Заводі ГРІН КУЛ Вінницький кластер холодильного обладнанняUBC Group. Його фахівці готові виробляти таке обладнання.

Сьогодні мер Вінниці Сергій Моргунов зустрівся з керівництвом підприємства та обговорив перспективи реалізації проєкту. Для Вінниці він цікавий. Адже, за розрахунками Міністерства охорони здоров’я, у першому півріччі наступного року в Україні почнуть щеплення від коронавірусу, йдеться на сторінці фейсбук Вінниця News.

Вакцина вимагає зберігання та транспортування при температурі – 70 градусів. Тому нам необхідно мати холодильні комплекси у медичних закладах та мобільні камери для дотримання цих умов.

фото: Вінниця News

Розробка агрегатів для забезпечення ультранизьких температур, а також сертифікація нової продукції займе кілька місяців. Далі завод зможе налагодити виробництво установок – не лише для вітчизняного ринку, а і на експорт.

фото: Вінниця News

Також важливо, що уже влітку на підприємстві зможуть приступити до серійного виробництва апаратів штучної вентиляції легень. Прототип першого апарату вже виготовили.

Розробники компанії готують зразок до проведення державної сертифікації та клінічних тестувань, які триватимуть близько 3-4 місяців.