Спеціалісти Держгеокадастру повідомили, з якими запитами найчастіше зверталися на Тернопільщині

земля1Однією з найзатребуваніших громадянами Тернопільської області послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру, повідомили в головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області.

У 2019 році, державні кадастрові реєстратори управління отримали 117,4 тис. заяв громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру області опрацювали 115,5  тис. заяв.

З них про реєстрацію земельних ділянок 70,8 тис. заяв. Найбільше громадяни звертались до Держгеокадастру за реєстрацією земельних ділянок у Козівському (5,8 тис) та Тернопільському (5,5 тис) районі Тернопільської області.

Також найзатребуванішою громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом в області опрацювали 35,5 тис. заяв про видачу таких витягів (30,3 % від загальної кількості заяв про надання послуг Держгеокадастру). Найбільшу кількість заяв отримали та опрацювали у Тернопільському (4,2 тис.) Теребовлянському (3021), Збаразькому (2807) районах Тернопільської області.