Експерт оцінив дії Путіна: “Послідовно готується до останньої атаки на Україну”

Руслан Осипенко. Фото – Landlord

Незалежна Україна у розумінні президента РФ є свідченням розвалу Росії, яку Путін сприймає як імперію. Підтягуючи зараз війська до кордонів України, Кремль вчиняє свідому провокацію. 

Про це експерт-міжнародник Руслан Осипенко заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Для Путіна головне не економіка і не політика. Для нього важливіше, чи увійде він в історію як керівник величезної імперії, чи зможе він об’єднати колишні території і держави, які відкололися від імперії. Тому раціонально давати оцінку його поведінці не можна. Якщо проаналізувати його кроки й кроки держави Росія, то вона, фактично, послідовно готується до останньої атаки на Україну”, – заявив експерт.

Осипенко не виключає, що для цього "кидка" Путін може готувати обхідний маневр. Таку тактику Росія вже не раз застосовувала.

"Наприклад, у Білорусі спровокувала кризу як операцію прикриття, а сама провела іншу операцію - подальшу економічну інтеграцію Донбасу до Росії. Так само така тактика використовувалася Росією, коли вони взяли Крим: вони фактично активізували окупацію Донбасу для того, щоб відвернути увагу від Криму", - нагадав Осипенко.

Експерт також застеріг: Україні завжди треба бути готовою давати відсіч Росії, бо Путін ніколи не відмовиться від ідеї загарбати Україну.

"Ніколи не відмовиться від того, щоб позбавити Україну самостійності, тому що якщо Україна буде самостійна - не буде Росії", - заявив експерт-міжнародник Руслан Осипенко.

Читайте також: Сурков підтвердив, що Росія – агресор, який не відмовиться від імперських амбіцій