Спалах коронавірусу під Тернополем: у поліції назвали ймовірну причину

Спалах коронавірусу у чотирьох селах під Тернополем могло спровокувати масове святкування, що відбулося там всупереч карантинним заборонам.

Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Правоохоронці повідомили, що отримали інформацію про святкування, що відбулося за участі 60-ти осіб.

Правоохоронці перевіряють таку ймовірну причину спалаху коронавірусу, в результаті якої Covid-19 лабораторно підтвердили у 28-ти хворих в чотирьох населених пунктах під Тернополем.

Читайте також: Кількість нових випадків Covid-19 на Тернопільщині різко зросла (Мапа) 

“На початку червня стався спалах коранавірусної інфекції у селах Заств’є, Баворів, Прошова, Дичків, що на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади. Загалом було підтверджено 28 випадків. Співробітники Тернопільського відділення поліції отримали інформацію, що 30 травня у селі Баворів місцевий підприємець гучно святкував свій день народження, куди були запрошені шістдесят гостей. Дійство відбувалося в орендованому приміщенні їдальні. На той час, відповідно до карантинних норм, проводити такі заходи було заборонено. Чи пов’язаний сплеск захворюваності зі святкуванням, – поліцейські встановлюють. Відомості внесено до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень. Проводиться перевірка”, – сказано в повідомленні поліції Тернопільщини.