Сovid-19 обірвав життя відомого фітнес- блогера

Дмитро Стужук

Український інстаграм-блогер Дмитро Стужук помер від ускладнень, викликах COVID-19. Він мав проблеми з серцем та на початку пандемії заявляв про перебільшення загрози від коронавірусу.

Як повідомила у своєму Instagram його колишня дружина та блогерка Софія Стужук, Дмитро мав проблеми з серцем, через це після інфікування COVID-19 виникли ускладнення і чоловік впав у кому.

“Коронавірус — не небезпечне захворювання для здорових людей. У Діми пішло ускладнення на серце. Він пережив клінічну смерть. Діми більше немає з нами, його серце не витримало”, — повідомила колишня дружина Софія у сторіз на своєму акаунті.

14 жовтня фітнес-блогер оприлюднив у своєму Instagram фото в кисневій масці та розповів, що захворів на коронавірус.

“Я теж думав, що немає жодного ковіду, і це все відносно. Поки сам не захворів. COVID-19 — хвороба не ефемерна. І важка. Погано мені стало на другий день у Туреччині. Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. Водночас трохи болів живіт. Наступного дня почав зʼявлятися кашель, але температури не було. Особливих симптомів хвороби теж не було, тому я подумав, що це можуть бути наслідки після заняття спортом, зміни клімату і харчування, ну і плюс сон під кондиціонером. Після повернення з Туреччини я одразу ж пішов здавати різні аналізи, робити УЗД і про всяк випадок вирішив пройти тест на COVID. Він виявився позитивним”, — написав він.