Соціальна ініціатива компанії Санофі в Україні підтримує дітей, хворих на діабет

фото Романа Островського
фото Романа Островського

Ініціатива впроваджується за активної підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України. Днями до неї приєдналися журналісти різних видань. У рамках проекту «ДіаГоверла» 12 переможців Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом вперше підкорили найвищу точку українських Карпат – Говерлу, щоб довести усім, і в першу чергу самим собі, що діабет вершинам не завада, повідомляє «ІА 7 Днів-Україна».

– Саме завдяки роботі журналістів вдається привернути увагу суспільства до актуальних питань, зокрема діабету, ефективного контролю захворювання та способів його профілактики, – розповідає журналіст, краєзнавець із Тернопільщини Роман Островський. – Разом із дітками, хворими на діабет, підкоряючи вершину ми мали можливість з перших вуст дізнатися, які емоції переповнюють іх, які почуття вони переживають та з якими викликами зіштовхуються на шляху до вершини. Ще у Заросляку, біля підніжжя, усі діти виміряли рівень цукру в організмі та пульс. Потім цю процедуру здійснювали неодноразово під час сходження. Відпочинки були за необхідності, а також довгострокові.

   Краєвиди Карпат, які спостерігали діти при сходженні – описати важко, їх треба було бачити. Чим вище піднімалися, тим красивішими вони були. Вершина зустріла всіх прохолодою, вітром і сирістю – та це не стало перешкодою виявленню позитивних емоцій, захопленню і радості у дітей, що її підкорили.
Сходженню на найвищу в Україні гору Говерлу (висота 2061 м) передували інструктажі із усіма учасниками цієї акції, яку проводив Влад Чумаченко, гід із м. Києва, із групою інструкторів. Матеріальне забезпечення організували працівники компанії Санофі в Україні.

  Усі діти із діабетом довели, що вони можуть витримати будь-які труднощі, які трапляються на їхньому життєвому шляху, що «Діабет вершинам не завада!».

36779288_1690127744438635_3717906244707549184_n

Додаткова інформація

Робота компанії Санофі спрямована на те, щоб зберегти здоров’я людей, покращити якість життя та задовольнити потреби у галузі охорони здоров’я семи мільярдів людей у всьому світі. Тут впроваджують нові підходи у своїй діяльності, мобілізуючи усі зусилля задля досягнення головної мети – забезпечення пацієнтів високоякісними терапевтичними рішеннями. Завдяки  прагненню до досконалості та ефективності в роботі, працівники компанії Санофі спільно зі своїми партнерами знаходять творчі рішення та досягають відмінних результатів, аби зробити інноваційні рішення доступнішими, зосереджують зусилля та досвід на покращенні життя людей та враховують потреби кожного пацієнта у кожній країні.