Сьогодні знову буде гаряче? Сепаратист Губарєв назвав свого головного ворога серед бойовиків “ДНР”

Губарєв на площі в Донецьку березень 2014 серед народу крупноУ терористичній “ДНР” зароджується новий конфлікт між представниками її “влади”.

Як видно із погроз і застережень, які одна сторона висуває іншій, йдеться про контроль над грошовими потоками від нелегального транспортування і продажу вугілля, нагріванні рук на енергоресурсах, а також привласнення грошей, які місцеве населенян окупованої частини Донеччини сплачує за компослуги.

Читайте також: У терористичній «ДНР» — нові призначення у «владі» (Документи)

Сьогодні, вірогідно, розгориться новий етап цього конфлікту – в окупованій Яснуватій має відбутись друга спроба представити призначеного Захарченком так званого “главу адміністрації Ясинуватського району” Павла Губарєва.

Читайте також: В окупованій Ясинуватій мало не побили «народного губернатора» Губарєва (Відео)

Нагадаємо, 2 лютого до свого нового кабінету він так і не дістався – колишнього “народного губернатора” під адмінбудівлею зустріли мітингом протесту. Губарєв заявив, що мітинг той проплачений його ворогами, між учасниками акції протесту розгледів і бойовиків із шевронами “Востока”.

Назвав Губарєв і цих ворогів. Найперший із них – командир банди “Восток” і одночасно так званий глава “ради безпеки ДНР” Олександр Ходаковський. Банда “Восток” відома неймовірними масштабами мародерства.

За словами Губарєва, саме Ходаковський “кришує” безпеку розкрадань, які, мовляв, організувала “влада” Ясинуватої на чолі з попереднім “главою адміністрації”.

Губарєв не приховав, що погодився на пропоновану Захарченком посаду через те, що не хотів зганьбитися на фоні Ходаковського.

“Деякі мої друзі мені відразу визначили, що це призначення небезпечне, що, мовляв, Ясинувата – це «вотчина» Ходаковського. «А то я не знав», – відповідав їм я. Загалом відмовлятися від призначення мені здалося слабкістю, тому призначення прийняв. Пасувати перед Ходаковским народному губернатору якось не комільфо”, – написав у соцмережі Губарєв.

Читайте також: Губарєв зібрався воювати за нову посаду в «ДНР» і розповів, як саме

“Мені навіть було означене першочергове завдання, яке попереднє керівництво відмовлялося виконувати. В Ясинуватій новою олігархією була організована корупційна схема, пов’язана з ясинуватською залізницею, а також споживанням газу і розрахунків за нього. За своїм характером мені подобаються такого роду завдання. Тим більше, коли в справі замішані олігархи”, – написав Губарєв, але імен цих олігархів не назвав.

При цьому Губарєв заявив, що йому в Ясинуватій представники Ходаковського вже погрожували фізичною розправою, зокрема, обіцяли “ноги переламати”.

“В ході мітингу до мене підійшов Сергій Хрест – востоківський командир, найближчий соратник Ходаковського. Він підійшов до мене, накульгуючи (поранення), привітався за руку і тихо промовив: – Ще раз сюди приїдеш – я тобі ноги переламаю. Я посміхнувся і подумав: «Налякав їжака голою дупою». Спокійно відповів йому, що його посил почутий і прийнятий до відома. Загрози це нормально в ДНР”, – констатує екс-“народний губернатор”, з дій якого і постала терористична “ДНР”.

ф1

Павло Губарєв сповнений рішучості ці схеми грабунку окупованої частини Донеччини під егідою “боротьби з олігархами” підім’яти під себе, бо ж поки різні Захарченки і Ходаковські мали можливість це робити понад рік, Павло Губарєв був без посади і “поза справами”. Тепер сподівається, очевидно, надолужити, запровадивши в ці схеми “нові технології”.

Читайте також: Стало відомо, коли в окупованій «ДНР» Ясинуватій буде новий «кіпіш»

“Готовність йти до переможного вирішення питання, самі розумієте, у мене є. З перших днів ми позначили олігархів своїми ворогами. І сьогодні на газових транспортних махінаціях Ясинуватій створюється нова олігархія, яка для прикриття своїх чорних справ використовує старі і брудні політичні технології, що пережили себе. Навіть не хочеться говорити про те, що відбувалося в Ясинуватій за останній рік. Хто, куди і що вивозив на продаж? Хто отримував від цього нечувані бариші? Або деякі знову стали думати, що народ нічого не розуміє? Розуміє. Все розуміє”, – пише Губарєв.

А ще пафосно додає: “До скорої зустрічі на робочому місці”.

Нове робоче місце Павло Губарєв, як сам повідомляє, він має посісти сьогодні. Відтак в окупованій Ясинуватій сьогодні знову може бути гаряче – боротьба між грабіжниками українського Донбасу розгорається…