Сьогодні вітали архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького УПЦ КП Нестора (Фото)

Нестор архиєпископ УПЦ КП крупно2014Сьогодні в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Тернополі вірні українського православного обряду, представники духовенства, влади і громадськості вітали владику Нестора, який здійснює вагомий особистий внесок у духовне і культурне життя Тернополя та області, з тезоіменинами.

Нагадаємо, 9 листопада в Україні вшановують Святого Нестора Літописця (1056 – 1114 рр.) – ченця Києво-Печерського монастиря, який знаний як перший український літописець, займався він і духовною, літературною та історико-дослідницькою діяльністю. Відтак у нинішнього архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Української православної церкви Київського патріархату владики Нестора неабиякий духовний наставник.

У день свята архієпископ Нестор очолив сьогоднішнє Богослужіння.

Усі фото - з сайту Тернопільської міськради
Усі фото - з сайту Тернопільської міськради

Привітали ж його, серед інших присутніх на літургії, і ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як інформує прес-служба Тернопільської міськради, очільник міста, зокрема, сказав:

«Сьогодні усі ми переживаємо за долю нашої держави, адже перебуваючи у стані війни, переживши революцію Гідності, Україна залишається незламним механізмом для зовнішніх ворогів. Щоденні ваші молитви за УПЦ КП богослужіння тернопільський Нестор2014долю України та кожного військового зокрема, стали надійним оберегом і захистом нашої суверенності. Дякуємо Вам за невтомну духовну щоденну працю на Божому винограднику.

У день Ваших іменин, владико, щиро зичимо Вам міцного здоров'я, Божої мудрості, натхненного служіння на славу Божу і на добро Українського народу. Бажаємо щоб Вашою щоденною працею опікувалась Пресвята Богородиця, яка особливим чином опікується Тернопільською землею», - сказав Сергій Надал, вітаючи з іменинами архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Української православної церкви Київського патріархату Нестора.

Нестор-Надал його вітає