Сьогодні в олімпійській біатлонній команді України дебютує тернополянин Підручний

indexОдним з найочікуваніших видів сьогоднішньої змагальної програми Олімпіади, де виступатимуть українські олімпійці, стане чоловіча індивідуальна гонка на 20 кілометрів.

Її старт буде дано о 16-й годині за київським часом. У складі української чоловічої збірної виступатиме дебютант олімпійських стартів, динамівець з Тернопільщини Дмитро Підручний. На сьогодні його найвищим досягненням є шосте місце у спринті на етапі Кубка світу в Хохфільцені у грудні минулого року, а також перемога на Всесвітній Універсіаді. Сьогодні 22-річний біатлоніст замінить 30-річного Сергія Седнєва.

Чотири українці сьогодні візьмуть старт на лижно-біатлонному стадіоні “Лаура” у такій послідовності: Сергій Семенов — 26, Андрій Дериземля — 53. Андрій Дериземля, Артем Прима — 74. Дмитро Підручний — 77.

В індивідуальній 20-кілометровій гонці біатлоністи стартуватимуть з інтервалом 30 секунд. Перша і третя стрільба — “лежачи”, друга та четверта — “стоячи”. Кожен біатлоніст сам вибирає собі стрілецький коридор на стрільбищі. За кожен промах до часу гонки біатлоніста додається штрафна хвилина.

УНН