Сьогодні у Києві створять оранжево-синій символ боротьби проти насильства

Я проти насильства щодо жінок? А ти?
Я проти насильства щодо жінок? А ти?

25-го листопада у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок на Софійській площі 100 громадських активістів створять знак, який символізує прагнення припинити насильство щодо жінок. А усім перехожим роздаватимуть значки та проситимуть прикріпити їх до одягу – на знак підтримки кампанії в Україні та боротьби з насильством щодо жінок. Про це пише «Громадський простір»

Сьогодні  на Софійській площі відбудеться флеш-моб під гаслом «Від миру в родині, до миру в Україні!». Представники міжнародних, громадських та державних організацій, громадські активісти та волонтери створять оранжево-синій знак безкінечності – символ прагнення припинити насильство щодо жінок. Флеш-моб відбудеться в рамках всесвітньої кампанії Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна «UNiTE to End Violence against Women» («Єднаймося, щоб припинити насильство щодо жінок»

Програма заходу:
12.30 – 12.40 Флеш-моб
12.40 – 13.10 Прес-брифінг
10.00 – 15.00 Намет Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: інформування, первинне консультування, поширення інформаційних матеріалів .

Місце: Софійська площа
Флеш-моб почнеться о 12.30.

Спочатку на Майдані Незалежності створять два знаки – жіночий та чоловічий символи («спис Марса» і «люстерко Венери»). Потім з них утворять офіційний символ руху за припинення насильства щодо жінок, який складається з двох частин – оранжевої та синьої стрічки, що «перетікають» одна в одну, утворюючи два однакові кола. Після флеш-мобу на площі відбудеться прес-брифінг.

Учасники прес-брифінгу:
Наталія Королевська, Міністр соціальної політики України
Нузхат Ехсан, Представник Фонду Народонаселення ООН в Україні
Посол Мадіна Джарбусинова, Координатор проектів ОБСЄ в Україні
Галина Скіпальська, директор МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»
Ірина Геращенко, Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості»
Олена Кондратюк, Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості»
Ольга Герасим’юк, журналістка, громадська діячка
Заступник Міністра внутрішніх справ України.