Сьогодні опівдні на Тернопільщині трапилась трагедія

ф1Під час туристичного походу у Дністрі втопилося двоє людей – учень і вчитель, який кинувся рятувати школяра.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, жертв могло бути більше – ще одного учня вдалось врятувати рибалкам.

На місці трагедії працюють правоохоронці. Тіла потонулих шукатимуть у Дністрі водолази. Обоє загиблих – мешканці Тернопільської області.

За словами начальника Монастириського відділення поліції Владислава Лазебніка,  2 вчителі та 7 учнів з Підгаєччини вирушили у триденний туристичний похід. Йшли берегом вздовж Дністра, ночували у наметах.

Сьогодні опівдні туристи зупинилися перепочити. Два хлопці зайшли у воду. Стояли неподалік берега і не на глибині. В якийсь момент, розповідає один із юнаків, каміння пішло у них з-під ніг і їх почало закручувати у водяний вир.

Товариш не вмів плавати, тому хлопець спробував витягти його. На допомогу кинувся й учитель. Проте вода крутила занадто сильно і вибратися самотужки було складно. Одного з учнів рибалки все-таки витягли за допомогою вудки. Інша дитина разом з учителем пішли під воду.

Владислав Лазебнік каже, що тіл ще не знайшли, оскільки вони, ймовірно, знаходяться у водяній ямі. Наразі правоохоронці чекають рятувальників. На місці нещастя працює слідчо-оперативна група.

Загиблій дитині було 14 років. Учитель - 1964 року народження.