Сьогодні ООН розгляне питання введення миротворців на Донбас

звантаженняСьогодні, 23 лютого, генсек ООН Пан Гі Мун зустрінеться з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і міністром МЗС РФ Сергієм Лавровим щодо питання введення миротворців на Схід України.

Сьогодні генсек ООН Пан Гі Мун обговорить питання введення миротворців на Донбас із обома сторонами. Проте остаточне рішення прийме Рада безпеки ООН.

Як відомо, Президент Петро Порошенко запропонував РНБО затвердити рішення про запрошення на Донбас миротворців ООН. Так, 18 лютого РНБО схвалила запрошення миротворців ООН в Україну.

Зазначимо, Президент Польщі підтримав ініціативу Президента України щодо введення миротворчого контингенту в Україну. Про це Броніслав Коморовський заявив у Києві – під час зустрічі з Петром Порошенком. Політики обговорили ситуацію на Донбасі та реалізацію Мінських домовленостей, які Польща цілковито підтримує. Броніслав Коморовський запевнив: Варшава вітатиме звернення України до ООН по підтримку миротворчим контингентом.

Таку ідею підтримує і Латвія, про що заявила прем'єр цієї країни Лаймдота Страуюма після зустрічі з Петром Порошенком у Києві.

Нагадаємо, за інформацією джерела, сьогодні-завтра, 23 - 24-го лютого, буде вирішено питання по Миротворцях, обидва сценарії вже опрацьовані.

Преса України