Сьогодні на залізничному вокзалі столиці запрацювала відновлена сервісна служба Нацполіції

фото: Укрзалізниця
фото: Укрзалізниця

Внаслідок ліквідації у 2015 р. транспортної поліції, яка відповідала за правопорядок на вокзалах та в поїздах, функціонування чергової частини, що розташовувалася на території Центрального вокзалу в Києві, було припинено. Це позначилося на оперативності реагування поліції на випадки правопорушень на території вокзалу та в поїздах, інформує сайт Укрзалізниці.

Зі створенням Сервісної служби Нацполіції на вокзалі допомога правоохоронців пасажирам надаватиметься оперативніше.Уже з 20 січня за дотриманням громадського порядку на Центральному залізничному вокзалі в Києві пильнуватиме Нацполіція, наголосив  голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов

За його словами, залучення правоохоронців до патрулювання вокзалу станції Київ-Пасажирський пов’язане зі збільшенням випадків жебракування, перебування на вокзалі осіб без постійного місця проживання, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушеннями. «Усі ці негативні явища створюють незручності нашим пасажирам, а також провокують нарікання на адресу керівництва вокзалу та Укрзалізниці. Сподіваємося, що з початком роботи підрозділу Нацполіції перебування наших пасажирів на вокзалі стане більш безпечним та комфортним», — зауважив голова правління Укрзалізниці.

Він додав, що бійці підрозділу ТОР також забезпечуватимуть безпеку громадян не лише на вокзалі, а й у поїздах, що прибувають на станцію Київ-Пасажирський.

На Центральному вокзалі станції Київ-Пасажирський Сервісна служба Національної поліції розташовуватиметься в декількох приміщеннях. Їх облаштовано необхідними меблями та обладнанням. Також на вокзалі встановлено камери відеоспостереження з елементами інтелектуальної відеоаналітики.

Працівники Сервісної служби Національної поліції також здійснюватимуть прийом заяв від громадян про скоєння злочинів.