“Сьогодні кожен військовий – людина №1 в Україні” – Президент України привітав українців з Днем Збройних сил

111 Президент України Петро Порошенко привітав українців з Днем Збройних сил.

“Сьогодні кожен військовий – людина №1 в Україні, адже кожен з них захищає територіальну цілісність і суверенітет нашої держави. Мужність, героїзм і патріотизм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру в Україні. Слава Україні!”, – написав Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні, 6 грудня, Україна відзначає День Збройних сил.

Зазначимо, День Збройних сил України був встановлений постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня – у день ухвалення у 1991 році закону України “Про Збройні сили України”.

Додамо, що за традицією, щороку президент України вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.

У цей день проходять урочиста церемонія покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественна літургія. Крім того, в армії проходять урочисті зібрання, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт.

А ввечері програма свята завершується святковим феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів української армії.