Сьогодні 40 днів з дня загибелі «кіборгів» під завалами терміналу – «Аскольд»

imagesПоки більшість українських ЗМІ міркує про самогубство колишнього регіона Михайла Чечетова, проходить непомітно пам’ятна дата – 40 днів з дня смерті загиблих під завалами донецького аеропорту легендарних «кіборгів». Досі на місці залишеного аеропорту тіла загиблих викопують з-під бетону, що впав, інші наші мужні захисники, які все ще перебувають у полоні у бойовиків. А з тих, хто героїчно захищав Піски, аеропорт, відхід українських військ з Дебальцевського котла, нагороджені одиниці, хоча практично всі бійці захищали свої позиції на межі сил і можливостей. Про ці питання без відповіді пише у соцмережі заступник комбата 95-ї окремої аеромобільної бригади «кіборг» Аскольд.

«Чому пан Чечетов заслужив те, що вже другу добу «крутять» велику новину про його смерть в ефірі? Кажуть, про мертвих або добре, або ніяк, я вибираю – «ніяк». Чоловік займав посаду голови Фонду держмайна України, виконував приватизацію державних об’єктів для олігархів. Які ще можуть бути питання. Це вже відповідь. Я ні про нього і іже з ним. ЧОМУ ця новина не сходить з екранів? Чому журналісти в упор не бачать тих, про кого треба писати, про тих, хто на сьогодні є реальні герої, а не колишні злодії і «диригенти»?

Чому мовчать про те, що ще 130 (офіційно) наших хлопців у полоні?», – пише «Аскольд».

«Кіборг» нагадує, що сьогодні виповнюється «40 днів загибелі наших побратимів під завалами терміналу» і запитує патріотичну громадськість – «чому мовчимо?»: чому досі не розслідувані причини і не названі винні в смерті наших хлопців?.

«Чому нишком проходить інфа про те, що наші ж полонені розгрібають завали в терміналі, дістаючи тіла загиблих побратимів? Чому ніхто не сурмить питаннями до тих, хто допустив загибель наших пацанів в терміналі? Вони що, повинні піти у бетонне небуття? Чому наше керівництво економить на елементарній увазі і визнанні подвигів тих, хто віддав свої Життя..», – обурений боєць.

«Аскольд» згадує лише кілька героїв, які проявили себе під час бойових дій і залишилися непоміченими владою і «бойовими генералами». В той час, як на передовій кожен другий український солдат здійснював щоденний подвиг.

«95-ка тримала трасу, щоб всі інші могли вийти з-під Дебальцеве. Нагороджені одиниці. Наша рота тримала Піски і аеропорт, кожен боєць – герой, подали їх з Ведмедем на нагороди – дали одиницям. Наші ескулапи – герої ДАП – Сергій Архангельський, позивний «Наркоз», Ігор Зінич, позивний «Псих».. взагалі ніяк і ніким не помічені.

Панове з керівництва, у мене питання – вам шкода металевих бирульок у вигляді орденів і медалей або просто.. пофіг? Так, нашу армію зібрав, одяг, оснастив і визнав героїчний.. народ. Правда, владі не завадило б пам’ятати, що «Де армія залежить від народу, там рано чи пізно виявляється, що уряд залежить від армії», Антуан де Рівароло», – резюмує «Аскольд».

Раніше, «кіборг», відомий під позивним «Аскольд», зібрав і оприлюднив список українських захисників Донецького аеропорту, і дані про їх долю. Згідно з інформацією, 13 воїнів – в полоні російських окупантів, 14 – пропали безвісти, і 4 бійців загинули.