Снаряди все ще рвуться: як ліквідовують наслідки пожежі на складі боєприпасів під Ічнею (Відео)

Фото - Міноборони України
Фото – Міноборони України

Вибухи на 6-му арсеналі все ще лунають, однак порівняно з попередньою ніччю їх інтенсивність в ніч на12 жовтня значно знизилась.

Про це заявляє Міністерство оборони України, повідомляючи про ситуацію з ліквідацією наслідків пожежі на складах станом на 9 ранку 12 жовтня.

За повідомленням відомства, сьогодні від снарядів, що не вибухнули, мають повністю очистити адміністративну територію арсеналу – над виконанням цього завдання працюють 15 груп піротехніків.

Також від сьогоднішнього ранку на Арсеналі вже працюють 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), 15 пожежних автомобілів.

"Загалом з початку ліквідації наслідків надзвичайної події для гасіння осередків вогню та тління здійснено 89 виїздів пожежних танків, які використали понад 800 тонн води. Літаками Ан-32 ДСНС здійснено 46 вильотів, скинуто 368 тонн води. Інженерні машини розгородження 26 разів виїжджали з метою очищення доріг та під’їзних шляхів до місць гасіння, пожежні автомобілі за 18 виїздів здійснили підвезення до місць гасіння понад 140 тонн води для спеціальної техніки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Снаряди рвуться на очах: унікальні кадри вибухів на складі ЗСУ під Ічнею з висоти пташиного польоту (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна»,вибухи на складах боєприпасів поблизу міста Ічня почалися 9 жовтня близько 3:30 ранку.

З зони ураження евакуювали 12,5 тисяч місцевих мешканців. Внаслідок пожежі і вибухів на артскладах загиблих і поранених немає.

Читайте також: Міноборони України заявило про перший успіх у гасінні пожежі складу боєприпасів біля Ічні

У Міноборони заявили, що найвірогіднішою причиною пожежі на складі боєприпасів стала диверсія.

Читайте також: «Була закладка», — Полторак впевнений у диверсії і розповів, як саме підірвали склад боєприпасів в Ічні (Відео)

Військова прокуратура порушила кримінальне провадження за статтею ККУ "недбальство" і наразі справу не перекваліфіковувала.

Читайте також: Пожежу на складах під Ічнею загасили, але вибухи тривають — Міноборони України

СБУ розглядає кілька версій причини пожежі і вибухів, в тому числі диверсію.

Читайте також: В Ічні відновлюють газопостачання у будинках

Як ліквідовували наслідки пожежі і вибухів на складах боєприпасів у третій день після початку вибухів - у відео Міноборони.