Снаряди розлітались на 15 км: кількість постраждалих через вибухи на артскладах у РФ зросла (Відео)

ф1Внаслідок пожежів і вибухів, що від обіду 5 серпня лунали на складі боєприпасів в Красноярському краї Росії, постраждали 12 людей, четверо з яких військові, одна цивільна людина зникла безвісти.

Про це заявив сьогодні губернатор Краснодарського краю, повідомляє “ТАСС“.

За даними Міноборони Росії, пожежу на складі боєприпасів в Ачинську (місто в якому 100 тисяч населення) за ніч вдалося загасити – боєприпаси вже не вибухають масово, однак поодинокі вибухи лунають. Тому евакуйоманим мешканцям Ачинська і прилеглих до артскладів населених пунктів російська влада не радить поки повертатись додому.

Після припиненян вибухів сьогодні вранці проливати територію складу боєприпасів, яка горіла, почала протипожежна авіація. Далі працюватимуть сапери, які знешкоджуватимуть снаряди, що не вибухнули насамперед у місті Ачинськ та прилеглих до артскладу населених пунктів.

У Міноборони РФ заявили, що вірогідною причиною пожежі і вибухів на складах боєприпасів був людський фактор. У чому саме він полягав, поки не уточнили.

Російська влада заявляє, що Ачинськ і села біля складів майже не постраждали, та на опублікованих у мережі кадрах добре видно, що снаряди, які розлітались зі складів на 15 км, влучали в навколишні житлові будинки, внаслідок чого масово спалахували пожежі.

Ліквідація наслідків триває.