Снайпери російської армії атакують позиції ЗСУ на Донбасі з “сірої зони” – українська розвідка

Росія продовжує підтримувати  свої маріонеткові режими на окупованому Донбасі кадровими російськими військовими, які всупереч нормам міжнародного права воюють проти України на окупованих територіях українського Донбасу. Зокрема, останнім часом на Донбасі воюють снайпери армії Росії.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міноборони України.

“Командування російських окупаційних військ продовжує активно застосовувати снайперів на передових позиціях з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ вздовж всієї лінії зіткнення, у тому числі з виходом снайперських пар у “сіру зону”. Зазначені заходи противник проводить з метою деморалізації особового складу підрозділів Об’єднаних сил, нанесення втрат та провокування вогню у відповідь”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

В українському оборонному відомстві підкреслюють, що такі обстріли позицій українських військових на Донбасі ведуть не бойовики так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”, а кадрові російські військові.

“Для реалізації своїх задумів російське окупаційне командування залучає додаткові снайперські пари ЗС РФ, які не належать до штатних підрозділів 1 і 2 АК та прибувають на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях з території Росії через неконтрольовані Україною ділянки кордону”, – повідомляє українська військова розвідка.

У Міноборони України наголошують, що бійці ЗСУ на передові Донбасу готові дати відсіч будь-яким проявам агресії російських окупантів.