“Смішно слухати”, – Стрєлков про “керівництво ДНР”, яке ділило “владу” після смерті Захарченка

ф2“Шахраї, що зарвались”, – так охарактеризував так зване “керівництво ДНР”, яке відкрито ділило владу після ліквідації Захарченка колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков.

Так на своїй сторінці у мережі він відреагував на оприлюднення СБУ запису телефонних переговорів так званих керівників “ДНР” через тиждень після ліквідації Олександра Захарченка.

Стрєлкова зовсім не здивувало, що бойовики відверто намагались поділити “владу” між собою в обхід Кремля, який реально управляє всім на окупованому Донбасі.

“Реальні шахраї, що зарвались, – написав Стрєлков і підкреслив, що тільки “ідіоти” могли обговорювати ці питання у відкритих телефонних розмовах, що дало змогу українським спецслужбам ці розмови записати.

"Сурковська школа", - констатував недолугість бойовиків Стрєлков.

Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)

Як раніше повідомляла ІА «7 Днів-Україна», 24 вересня СБУ оприлюднила аудіозапис телефонних розмов, у яких "владу" в терористичній "ДНР" після ліквідації Захарченка намагаються поділити Пушилін, Трапезніков та Казаков.

ф1