Смертельний удар ракет РФ по центру Києва: з’ясувалась нова обставина (Відео)

Фото – ДСНСУ

Приліт російських ракет у житлову багатоповерхівку в центрі Києва вранці 26 червня був не першим – 28 квітня по цій же 9-типоверхівці війська РФ уже били. Тоді від влучання російської ракети в її квартиру загинула журналістка Віра Гирич.

Як повідомляє ТСН з місця події, 26 червня ракетний удар РФ також став смертельним. Внаслідок влучання російських ракет загинув чоловік. Цього разу російські ракети влучили у верх будинку і знищили 8 і 9 поверхи. Найбільше постраждала квартира, з-під завалів якої рятувальники дістали травмовану дівчинку і її матір.

Загалом внаслідок ракетного удару 26 червня по цьому будинку загинула 1 людина і 6 постраждали. Прооперована дівчинка в лікарні, як і ще п’ятеро дорослих. Загрози їх життю немає.

На місці події і далі працюють рятувальники і комунальні служби. За допомогою крана розбирають завали.

"27 червня о 08:00 відновлено аварійно-рятувальні роботи в дев’ятиповерховому житловому будинку у Шевченківському районі, що зазнав руйнувань внаслідок ракетного обстрілу 26 червня. Всього до робіт залучено 86 осіб та 9 одиниць техніки ДСНС", - інформують у ДСНСУ.

На сьогоднішній ранок, за повідомлення кореспондента ТСН, нікого з мешканців в їх розбиті російськими ракетами помешкання наразі не пускають. Забрати вціліле можна буде сьогодні по обіді. До цього часу рятувальники планують розібрати найнебезпечніші завали.

У будинку, куди влучили ракети РФ, жило багато біженців, яких Росія своєю війною проти України раніше вже позбавила даху над головою.

Більше подробиць - у відео ТСН.