Смертельний підрив автобуса на окупованому Донбасі: подробиці вибуху (Відео)

ф6Смертельний вибух пролунав на окупованій “ДНР” території біля блокпосту бойовиків “Оленівка” при під’їзді мікроавтобуса до лінії розмежування 23 лютого. Загинуло двоє цивільних людей, один чоловік у важкому стані в лікарні. За попередніми даними, бус наїхав на міну на узбіччі дороги.

Мікроавтобус із людьми, за попередніми даними, підірвався на протитанковій міні.

Як пишуть у мережі очевидці, в автобусі були люди з окупованого “ДНР” Сніжного, які їздили на підконтрольну Україні територію, щоб отримати українську пенсію.

Жертв могло бути значно більше: на момент вибуху в машині було троє людей, та незадовго до вибуху у бусі їхало дев’ятеро. Сепартистські ЗМІ опублікувати їх список.

ф2

Як повідомляє так зване "СЦКК ДНР", єдина людина з авто, яка вижила після вибуху, - це 59-річний Олександр Козачук, який отримав численні травми.

Від вибуху загинула його 85-річна матір, а також водій.

ф1

Сам потерпілий розповів, що вижив тільки тому, що вибуховою хвилею його викинуло з машини.

"Опритомнів біля машини, матір - під машиною", - сказав Олександ Козачук про перші свої спогади після вибуху.

Як видно з фото і відео, опублікованих у мережі, вибух був такий потужний, що мікроавтобус перетворився на купу металу.

Окупаційна влада "ДНР" намагалась збрехати про місце вибуху, мовляв, це на "нейтральній смузі", та у мережі відразу ж уточнили, що машина підірвалась таки на контрольованій бойовиками території. У мережі оприлюднили карту, де саме стався вибух.

ф4

У мережі користувачі зазначають, що міна, найвірогідніше, свіжа - заклали її нещодавно, оскільки місце, де підірвався мікроавтобус, постійно проїджають так само, як це зробив водій буса перед вибухом.

"Міст на трасі "Донецьк-Маріуполь". Над поворотом на Докучаєвськ. На мосту дировскій БП. Це ще не "нейтралка". Міна свіжа, там все так переїжджають. Див фото", - написав, виклавши знімки з місяця вибуху, користувач Gad Posledniy.

Відтак, не виключено, що загибельт двох людей і травмування однієї внаслідок вибуху - це справа рук російських окупантів: бойовики з метою дискредитації українських військових могли самі закласти протитанкову міну практично на шляху цивільних авто, щоб звинуватити в цьому "укроДРГ". Так російські окупанти робили вже не раз.

ф5ф7ф8