Смертельна пожежа в центрі Одеси: надзвичайники надали слідству висновки про причину трагедії в коледжі (Відео)

Коледж Одеси, пожежа в якому забрала 16 людських життів. Фото - ДСНСУ
Коледж Одеси, пожежа в якому забрала 16 людських життів. Фото – ДСНСУ

Попередні висновки надзвичайників про причину пожежі і місце займання в коледжі Одеси 4 грудня дозволили правоохоронцям зосередитись на пріорітетній версії слідства про причину загибелі у вогні 16-ти людей.

Про це заявив очільник поліції Одещини, повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області.

За попередніми висновками рятувальників, які розслідували обставини пожежі і надали поліцїі свої дані 16 грудня, слідство відкинуло версію навмисного підпалу, повідомив начальник поліції Одещини Олег Бех.

Читайте також: Фахівці назвали попередню причину масштабної пожежі в Одесі (Відео)

Рятувальники встановили, що первісним осередком пожежі став 9-ий кабінет коледжу. Спалахнуло або через несправний електроприлад, або через несправні дроти електричної проводки будівлі.

Остаточні ж дані про причину пожежі будуть в результаті експертиз, яких в рамках відкритого кримінального провадження призначено нонад 60.

Читайте також: Пожежа в Одесі: з’ясувались нові моторошні факти, що призвели до загибелі людей (Відео)

Наразі ж тривають експертизи 11-ти тіл загиблих, яких рятувальники знайшли на згарищі. За інформацією Олега Беха, перші результати цих ДНК-експертиз мають бути вже до кінця цього тижня.

Читайте також: «Шансів врятуватись у них не було», — жертв пожежі в Одесі ідентифікують за експертизою ДНК (Відео)

В Управлінні ж ДНСУ в Одеській області повідомили, що 14 грудня надзвичайники закінчили роботи з ліквідації наслідків смертельної пожежі в центрі Одеси.

Читайте також: У справі смертельної пожежі в коледжі Одеси виявився несподіваний факт (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», СБУ в ході обшуків в Управлінні ДСНСУ в Одеській області з’ясувала, що протипожежний стан коледжу рятувальники перевіряли нещодавно і попри численні порушення протипожежної безпеки дали дозвіл на експлуатацію будівлі як навчального корпусу коледжу. Ці документи про надання дозволу намагались приховати від слідства.