Смертельна ДТП українського автобуса в Польщі: стали відомі версії слідства (Відео)

Наслідки ДТП українського автобуса в Польщі 22 березня. Фото – ФБ PogotowieRatunkowewPrzemyslu

Польське слідство вважає, що автобус міг бути несправним або ж водій – неуважним.

Як повідомляє ТСН, польська прокуратура розглядає ці дві основні версії ДТП в Підкарпатському воєводстві 22 березня, внаслідок якої 1 людина загинула і 5 були травмовані. Всі – громадяни України, які їхали в рейсовому українському автобусі.

Польські правоохоронці сьогодні допитуватимуть 22-річного водія автобуса, який був за кермом у момент аварії. Якщо його визнають винним, то водію загрожує до 5-ти років за ґратами.

"Прокуратура планує висунути водію звинувачення за статтею 173, параграф 2 – ненавмисне спричинення катастрофи на суші, яка загрожує життю і здоров’ю людей і карається ув’язненням до п’яти років", - повідомив "Укрінформу" генконсул України в Любліні Василь Павлюк.

Читайте також: Нічна смертельна ДТП українського автобуса в Польщі: з’явились подробиці (Відео)

Як повідомив український консул, четверо з 8-ми пасажирів постраждалого в ДТП автобуса вже відправлені в Україну. З п'яти травмованих у найважчому стані - літня пасажирка.

Другий водій автобуса, який відпочивав у момент ДТП і загинув в аварії, доводиться відчимом 22-річному водію, який зараз з травмами під польським слідством.

Більше подробиць - у відео ТСН