Смерть жінки після щеплення: результати розтину розглянуть на засіданні групи оперативного реагування

Про це йдеться у дописі Міністерства охорони здоров’я України на сторінці Фейсбук.

Причина смерті військовослужбовиці, яка померла у вівторок в Одеській області, – гостра серцево-судинна недостатність. У неї також встановлено атеросклеротичний кардіосклероз.

Про це Міністерству охорони здоров’я (МОЗ) повідомили одеські лікарі, які робили розтин померлої.

Результати розтину розглянуть на засіданні регіональної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації (НППІ) в рамках розслідування, як того вимагають протоколи Міністерства охорони здоров’я.

Читайте також: Очевидці про смерть військової ЗСУ після щеплення: “Все сталося за 15 хвилин” (Відео)

Як повідомляли, 23 березня о 17:20 в смт Чорноморське Лиманського району Одеської області зафіксовано смерть військовослужбовиці.

За інформацією Командування медичних сил ЗСУ, 21 березня жінка отримала щеплення проти COVID-19. Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, у жінки не було.

У той же день з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано.

Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23 березня скарг на здоров’я жінка не висловлювала.