Сепаратисти кажуть про смерть одного свого у бою під Маріуполем і трьох поранених

Фото з сайту 0629
Фото з сайту 0629

Прихильники федералізації знову встановили прапор так званої Донецької народної республіки (ДНР) біля будівлі міськради міста Маріуполя Донецької області, де останню добу тривають сутички з силовиками з Києва, повідомляє російське агентство "РИА Новости".

Український прапор, раніше встановлений у мерії, знято. На площі біля будівлі зібралися кілька сотень прихильників "ДНР".

Читайте також. Міліція затримала тих, хто захоплював Маріуполь

МВС раніше повідомило, що міліція Маріуполя звільнила від мітингувальників прихильників федералізації будівля міської ради та затримала кілька людей. Як повідомляє портал, "під оплески мітингувальників представники внутрішніх військ залишили територію навколо міської ради, з ранку вони контролювали весь периметр перед мерією".
Раніше представники міліції повідомили, що близько 20 осіб з сил самооборони Маріуполя були затримані вночі біля будівлі міськради озброєними людьми, підконтрольними Києву.

Читайте також. Взяли бойовика, який назвався “міністром оборони Донецької народної республіки”

"Вночі в будівлю був пущений якийсь газ. Всі вийшли з будівлі. <...> Після цього близько 60 чоловік з автоматами почали стріляти в повітря і затримали 20 членів самооборони, які зараз знаходяться в приморському РВВС", - розповів співрозмовник агентства.

Читайте також. Колони танків увійшли сьогодні у Маріуполь (Відео)

Також співрозмовник російського агентства розповів, що перед будівлею міськради зібрався мітинг, в якому беруть участь близько тисячі осіб. На його думку, це і спонукало військових покинути будівлю.

За словами ополченців, навколо Маріуполя на всіх виїздах знаходяться блокпости українських військових і бронетехніка. Єдиний блокпост ополченців був вчора атакований, один із ополченців загинув, троє поранені.