Смерть нардепа: експертиза виявила речовину, яка могла вбити Полякова (Відео)

Антон Поляков. Фото – ФБ нардепа

Крім алкоголю, у крові раптово померлого 8 жовтня 33-річного народного депутата Антона Полякова, виявлений напівсинтетичний наркотичний лікарський засіб.

Про такий результат експертизи у кримінальному провадженні за фактом смерті Полякова повідомив речник МВС України Артем Шевченко.

За його словами, суміш метадону та алкоголю в організмі Полякова могла спричинити його раптову смерть, повідомляє 5 канал.

Речник МВС України наголосив, що наразі невідомо, як метадон потрапив в організм Полякова.

"Який саме метадон, коли він потрапив в організм стосовно часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, - ще буде встановлюватися після глибоких досліджень", - сказав Артем Шевченко.

З'ясуванням, чи нардеп випив препарат сам і свідомо, чи його отруїли, зараз і займається слідство, заявив представник Міністерства внутрішніх справ.

"Версії дві: або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути", - пояснив версії слідства щодо смерті Полякова речник МВС України.

Читайте також: Знайшли без свідомості у таксі на Лівому березі Києва: патрульні про обставини смерті нардепа (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", народного депутата Антона Полякова в ніч на 8 жовтня знайшли непритомним в київському таксі. Реанімація результату не дала.

Читайте також: Смерть нардепа: стали відомі перші результати розтину

При розтині судмедексперт виявив в крові Полякова 1 проміле алкоголю. Причиною смерті виявилась гостра коронарна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. 

Читайте також: Поліція з’ясувала несподівані обставини смерті нардепа Полякова: був п’яний після сварки (Відео)

Розслідування кримінального провадження за фактом смерті народного депутата Антона Полякова триває.

Більше подробиць про експертизу, що виявила в організмі речовину, яка могла вбити Полякова, - у прямій мові речника МВС України Артема Шевченка відео 5 каналу.