Смартфон iPhone 11 64 Black – ваш ідеальний айфон

смШукаєте смартфон, який би був ідеальним варіантом на всі випадки життя? Такий, що робить високоякісні красиві знімки та має найшвидше апаратне оснащення?

А ще було б чудово, якби його можна було використовувати на повну потужність та не думати про постійні підзарядки.

Це неможливо – скажете ви. Але ж ні, ідеальна модель все-таки існує. Це – смартфон iPhone 11 64 Black.

І всі, хто його вже придбав, змогли переконатися в цьому самі.

Про це свідчать численні схвальні відгуки задоволених покупців, які вже встигли випробувати iPhone 11 64 Black.

Спробуймо розібратись, чим ця модель зуміла підкорити користувачів.

Дизайн корпуса

Смартфон iPhone 11 64 Black має привабливий дизайн, який не залишить байдужим жодного естета. Його корпус виготовлений з пластику та металу. Таке поєднання матеріалу створює надійний захист приладу від корозій. Для посиленого захисту розробники вирішили покрити панелі додатковим склом. Воно захищає смартфон не лише від пошкоджень, а й від відбитків пальців. Це дозволяє постійно зберігати ваш смартфон у чистоті. Ще однією особливістю даної моделі є заокруглені кутики корпуса, що робить смартфон надзвичайно зручним у користуванні.

Камера

iPhone 11 64 Black оснащений подвійною камерою, кожна з яких має по 12 Мп. Така камера дозволяє створити чіткі та яскраві знімки, захопивши максимальне число об’єктів. Ширококутний об’єктив стане в пригоді усім тим, хто захоче познімати архітектуру. Користувачі також зможуть з гідністю оцінити переваги ширококутного об’єктива селфі-камери, який дозволяє обходитись без селфі-палки. Завдяки функції миттєвого автофокусування ви зможете ідеально знімати навіть ті об’єкти, які знаходяться в русі.

Автономність

Потужний акумулятор пристрою забезпечить приладу тривалу активність. Результати користувачів свідчать про те, що при використанні смартфону в активному режимі зарядки вистачає на два дні. І при цьому заряд не опускається нижче 40%.

Смартфон iPhone 11 64 Black має сканер обличчя, що забезпечує надійний захист його власнику. Паролі та запити, які встановлені у смартфоні, не транслюються у соцмережах. Вони будуть збережені лише на вашому смартфоні.

Захист від вологи

iPhone 11 64 Black володіє високим рівнем захисту від проникнення вологи. Навіть занурення під воду на деякий час не зможе нашкодити вашому смартфону.