Подробиці спецоперації поліції зі звільнення заручників в Одесі: після трьох годин переговорів на штурм вистачило 20 секунд (Відео)

Затриманий підозрюваний
Затриманий підозрюваний

Одесит, який намагався пограбувати фінустанову, взяв у заручники двох працівниць: оскільки в касі було мало грошей, погрожував заручниць зарізати, якщо правоохоронці не виконають його умови: не нададуть йому мільйон доларів США та гелікоптер для втечі.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Одеські області, спроба пограбування, що переросла у захоплення заручників і спецоперацію правоохоронців з їх звільнення, сталася в Одесі 7 липня.

Коли ппри спробі пограбування зловмисник виявив, що у касі грошей зовсім мало, він захопив двох працівниць установи, що видає швидкі кредити, і забарикадувався в Будівлі. Поліція, яка прибула за викликом, почала зі зловмисником переговори, щоб він звільним заручників.

Під час переговорів, що тривали 3 години, правоохоронці обрали вдалий момент і провели штурм будівлі. Спецпризначенці, проникнувши в приміщення через вікно, знешкодили і затримали зловмисника менше, як за 20 секунд.

Двох звільнених заручниць забрала швидка, та значних ушкоджень у них немає.

Як повідомиил в поліції, зловмисником виявився 25-річний одесит. Кримінальне провадження поліція розслідує за двома статтями ККУ. Підозрюваному, якому суд невдовзі має обрати запобіжний захід, загрожує 8 років позбавлення волі.

Всі подробиці спецоперації правоохоронців зі звільнення заручників в Одесі - у сюжеті ТСН.