У “Слузі народу” назвали дату першого засідання ВР ІХ скликання і анонсували зміни у парламенті. Повна версія брифінгу (Відео)

ВР - порожня зала зверхуПерше засідання нового сликання Верховної ради України відбудеться 29 серпня.

Пропонувати саме цю дату вирішили сьогодні на підготовчому засіданні обрані народні депутати від партії “Слуга народу”. Саме ця партія, за підсумками виборів народних депутатів України 21 липня, матиме у парламенті більшість.

Як заявив голова партії Дмитро Разумков, при підготовці першого пленарного засідання Ради одна з робочих груп буде займатись організацйними питаннями, як от розсадкою нардепів в сесійній залі, інша – формуванням порядку денного.

Читайте також: Не вистачає одного нардепа: офіційні видання опублікували список обраних народних депутатів

Щодо нововведень, то в “Слузі народу” мають намір скоротити кількість профільних комітетів із 27 до 22. При цьому, заявляють у партії, поступатись керівництвом комітетами ВР представникам інших парламентських партій наміру не мають.

Читайте також: У «Слузі народу» назвали претендентів на посаду Прем’єр-міністра України, який очолить «технократичний уряд» (Відео)

Перелік законопроектів, які Верховна рада розглядатиме вже відразу після початку своєї роботи, у “Слузі народу” також уже мають.

Читайте також: Тука про «технократичний» Уряд «Слуги народу»: «Хто має формувати політику, яку має реалізувати Уряд? Смартфон?»

Про головне щодо підготовчого зібрання з підготовки першого засідання ВР – у відео  Факти ICTV, повна версія брифінгу Дмитра Разумкова і уповноваженого Президента у ВР за підсумками підготовчого засідання – у відео 112 Україна.