Службове недбальство: директорці одеського коледжу економіки та права висунено підозру

Screenshot_2019-12-10 Одеський коледж не перевіряли на пожежну безпеку 5 роківПоліція повідомила про підозру директорці одеського коледжу економіки та права Любові Кочерзі, де в пожежі загинуло щонайменше 12 осіб. ЇЇ підозрюють у службовій недбалості та порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки.

“Була порушена пожежна безпека, в результаті якої евакуація дітей була неможлива. У коледжі навчалося понад 600 осіб, кожен з яких щорічно платив від 10 до 14 тисяч гривень. За ці гроші керівництво коледжу зобов’язане забезпечити безпеку”, – розповів на брифінгу голова поліції Одещини Олег Бех.

Будівлю Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, востаннє перевіряли 5 років тому – у червні 2014 року. За словами прем’єра, остання перевірка будівлі коледжу на пожежну безпеку відбулася п’ять років тому – в червні 2014 року.

«Тоді виявили основні порушення, а в цьому році будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки! Це абсолютно неприпустимо», – наголосив прем’єр.

Також Гончарук повідомив, що за дорученням президента до 10 січня уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вузів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури.

Розслідування пожежі планують завершити в першому кварталі 2020 року.