Слухання справи Івана Бубенчика за новими звинуваченнями перенесли (Відео)

Іван Бубенчик. Фото - bbc.com
Іван Бубенчик. Фото – bbc.com

Суд сьогодні мав обирати запобіжний захід Івану Бубенчику – майданівцію і ветерану АТО, який заявив ще у 2014 році, що для захисту Революції Гідності був змушений убити двох беркутівців.

Після голосного перекваліквіфування справи за іншою статтею ККУ, що підпадає під закон про амністію для майданівців, суд сьогодні в Києві мав обирати запобіжний захід за цими новими звинуваченнями.

Читайте також: Майданівець сяде за ґрати пожиттєво за вбивство беркутівців? Подробиці справи Бубенчика (Відео)

Однак слухання справи перенесли.

Читайте також: «Неправильна кваліфікація дій»: за євромайданівця Івана Бубенчика вступився глава ГПУ і змінив прокурорів у справі

Як пояснив захист Бубенчика, адвокати подали клопотання про перенесення дати слухань.

Читайте також: У справі Івана Бубенчика кардинальний поворот — прокуратура відмовилась від звинувачень (Відео)

“Справу перенесли в зв’язку з неявкою інших ще двох адвокатів (загалом у Бубенчика 4 адвокати – ред.). Вони заявили клопотання про відкладення розгляду справи через об’єктивні причини неможливості з’явитися через участь в інших судових засіданнях, тому суд оголосив перерву на 27 квітня на 14.00”, – сказав “Українській правді” адвокат Ігор Коржук і підтвердив, що є нардепи, які готові взяти Івана Бубенчика на поруки.

Читайте також: Івану Бубенчику підозру змінили

“Справи щодо захисників Майдану взагалі не повинно бути”, – сказав Іван Бубенчик сьогодні журналістам, зазначивши, що “є така робота – захищати народ”. Вочевидь, Бубенчик мав на увазі насамперед ситуацію щодо себе.

Як сьогодні розгортались події біля суду  і в суді – у відео ТСН і 112 Україна