Слідство виявило нові обставини смертельної авіакатастрофи АН-12 під Львовом і назвало пріоритетні версії (Відео)

АН-12 після жорсткої посадки. Фото - ДСНСУ
АН-12 після жорсткої посадки. Фото – ДСНСУ

Безпосередньо перед жорсткою посадкою вранці 4 жовтня у лісосмузі біля Львова, внаслідок чого 5 людей з літака загинуло, транспортник АН-12 ніяких сигналів тривоги не подавав і не інформував диспетчера про проблеми на борту.

Про такі нові обставини, з’ясовані в ході слідства, повідомив керівник слідчого управління ГУ Нацполіції у Львівській області Андрій Кумечко.

“Чому так сталося – ми не розуміємо”, – каже очільник слідства про безпосередню причину, що змусила екіпаж приймати рішення про екстрену посадку, яка обернулась трагедією.

Відповіді на ці запитання можуть дати “чорні скриньки”. Бортові самописці АН-12 вже знайшли і практично розшифрували.

Читайте також: Стала відома кількість загиблих: під Львовом вранці розбився літак (Відео, Фото)

Також пояснення смертельної ситуації можуть дати і троє людей з літака, які вціліли після авіакатастрофи. Їх слідство ще не допитувало через важкий стан здоров’я.

Медики лікарні Львова, куди після авіакатастрофи доправили трьох вцілилих, кажуть, що їх стан вже покращується: загрози життю немає і їх перевели з реанімації у травматологію і хірургію.

Слідство, повідомив Андрій Кумечко, вже виключило дві із шести версій причин авіакатастрофи. Так, пального у літака було достатньо і впасти через його нестачу АН-12 не міг. Так само не було і перевантаження транспортного літака, який віз з Іспанії до Туреччини через Львів запчастини до автомобілів.

Читайте також: З розбитих баків на місці авіакатастрофи витікає пальне: все, що відомо про падіння АН-12 і вцілілих та загиблих (Відео)

Тепер, каже очільник слідчого управління поліції Львівщини, в рамках відкритого кримінального провадження слідство вивчає 4 версії можливої причини авіакатастрофи: помилка пілота чи диспетчера, погана погода (у Львові того ранку був сильний туман) або ж технічні несправності літака.

У кримінальному провадженні триває ряд експертиз, результати яких мають допомогти слідству встановити причини смертельної авіакатастрофи АН-12 під Львовом 4 жовтня.

Більше подробиць про нові обставини, вже з’ясовані слідством, – у відео 5 каналу.